kevlar gkm

i

Autor: GKM Grudziądz Tym razem do prezentacji kevlara zaproszono kibiców GKM-u Grudziądz

GKM Grudziądz zaprezentował kevlar na sezon 2021. Zobacz jak będzie wyglądał!

2021-02-24 22:18

Sezon 2021 będzie siódmym z rzędu, w którym drużyna ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz będzie uczestniczyć w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Działacze klubu zaprezentowali kevlar, w jakim występować będą żółto-niebiescy w nadchodzącym sezonie najlepszej ligi świata.

W tym roku prezentacji nowego kevlara dokonali kibice GKM-u Grudziądz. Fani "czarnego sportu" mieli okazję obejrzeć i przymierzyć nowy strój "żółto-niebieskich". Sympatycy grudziądzkiej drużyny przedpremierowo zobaczyli go na własne oczy, a w filmie zrealizowanym przez klubową telewizję GKMtv byli pod wrażeniem efektu – z detalami opisując kevlar.

Projekt na sezon 2021 to dominacja barw klubowych – żółtego i niebieskiego. Tradycyjnie na przedniej części w centralnym miejscu znajduje się wizytówka klubu – herb GKM - czytamy na oficjalnej stronie grudziądzkiego klubu.

ZOBACZ TEŻ - Działacze GKM Grudziądz zdradzili kulisy transferu Bartkowiaka. Jest też nowy sponsor główny [AUDIO]

W projekcie nowego kevlara nie mogło zabraknąć także logotypów nowych tytularnych sponsorów klubu – firm ZOOLeszcz oraz DPV Logistic, jak również motywu grudziądzkiego “Ułana z dziewczyną” oraz loga i hasła promującego miasta “Pokochaj Grudziądz”.

ZOBACZ PREZENTACJĘ KEVLARA W WYKONANIU KIBICÓW GKM-u GRUDZIĄDZ

Jest mocno wyrazisty i myślę, że będzie widoczny na torze za każdym razem - mówi jeden z kibiców, którzy mieli okazję wypowiedzieć się w filmie.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016