smolka olimpia

i

Autor: Olimpia Grudziądz Olimpia na mecz ze swoją imienniczką z Elbląga musiała wyjechać do pobliskiego Świecia

Zima największą przeszkodą! Piłkarze Olimpii mają problemy z treningami [AUDIO]

2021-02-15 16:32

Zimowa pogoda nie pomaga piłkarzom Olimpii w przygotowaniach do wiosennej części sezonu. Grudziądzanie by rozegrać sparing z Olimpią Elbląg musieli wyjechać do pobliskiego Świecia.

Obecnie boisko przy Piłsudskiego 14 zasypane jest śniegiem i nie nadaje się do treningów.

Obecnie nasze boisko ma grubą warstwę śniegu i nie nadaje się do trenowania. Na szczęście mamy fajne salki i siłownie. To jest jednak piłka nożna i tutaj trzeba trenować na boisku - mówi Zbigniew Smółka, trener Olimpii.

ZOBACZ TEŻ - Sparing dwóch Olimpii na remis. Grudziądzanie gonili wyniku

Sparing na remis

„Biało-zieloni” w przedostatnim sparingu zremisowali 1:1 z Olimpią Elbląg, czyli zespołem, który jest jednym z bezpośrednich rywali w walce o utrzymanie na drugoligowych boiskach.

Wybiegaliśmy wynik w tym spotkaniu. Takie mecze pokazują, że trzeba być charakternym i walczyć do końca - dodaje szkoleniowiec "Biało-zielonych".

O zimowej aurze mówi trener Olimpii Grudziądz, Zbigniew Smółka. Posłuchaj:

Olimpia ligę powinna rozpocząć na przełomie lutego i marca spotkaniem na własnym stadionie z Motorem Lublin. Nie wiadomo jednak, czy pierwsza, wiosenna kolejka nie zostanie przełożona.

W mojej ocenie pierwsza kolejka rundy wiosennej powinna zostać przełożona - kończy trener Smółka.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016