Autor: Pixabay MKS Grudziądz przegrał po karnych

Zabrakło niewiele!

Zdecydowały rzuty karne! MKS Grudziądz przegrywa z Gwardią Koszalin

2023-04-15 19:17

O losach tego pojedynku zdecydowały rzuty karne. MKS Grudziądz po niezwykle emocjonującym spotkaniu przegrał z wiceliderem tabeli, Gwardią Koszalin.

Mecz na wysokim poziomie stał od syreny wieszczącej początek spotkania. Grudziądzanie nie ustępowali wyżej notowanym rywalom i na przerwę schodzili z niewielką stratą dwóch bramek - 19:21 dla Gwardii.

Po przerwie MKS ruszył do odrabiania strat i zrobił to skutecznie. Losy meczu ważyły się do ostatnich sekund... to właśnie w ostatnich sekundach goście z Koszalina doprowadzili do remisu 37:37. Do rozstrzygnięcia tego pojedynku potrzebne były więc rzuty karne.

W konkursie karnych nieznacznie lepsi okazali się przyjezdni. Wicelider tabeli z Koszalina wygrał 5:4 i mógł cieszyć się z dwóch oczek do tabeli. MKS-owi pozostał jeden punkt.