rozbite auto

i

Autor: Facebook / Komenda Miejska PSP w Grudziądzu Rozbite auto

Ofiara śmiertelna

Zdarzenia drogowe w okolicach Grudziądza. Jedna osoba nie żyje

2023-08-08 8:43

Sporo działo się wczorajszego popołudnia (7 sierpnia) na drogach w okolicach Grudziądza. Strażacy działali przy trzech zdarzeniach ulicznych. Jedno z nich - w Rywałdzie - zakończyło się wizytą ratunkowego helikoptera.

Zdecydowanie najpoważniejsze zdarzenie drogowe miało miejsce w okolicy Radzynia Chełmińskiego w powiecie grudziądzkim. Kilka minut po godzinie 17:30 w Rywałdzie strażacy odnotowali zderzenie czołowo-boczne dwóch aut osobowych. Jeden z kierowców był uwięziony w rozbitym aucie.

Do jego ewakuacji użyliśmy sprzętu hydraulicznego i medycznego - przekazuje Paweł Korgol z KM PSP w Grudziądzu.

Obaj poszkodowani zostali zabrani do szpitala. Transportowani byli karetką oraz helikopterem LPR. W tym drugim przypadku mowa o 20-letnim kierowcy, którego wcześniej wyciągali strażacy. Młody mężczyzna po całonocnej walce o życie zmarł nad ranem.

Do drugiego zdarzenia doszło chwilę po godzinie 18. Samochód osobowy wylądował w rowie DW nr 543 w miejscowości Czeczewo. Tym razem obyło się bez osób poszkodowanych.

Po raz trzeci interwencja strażaków potrzebna była kilka minut przed godziną 20. Tym razem dachowanie samochodu dostawczego na DW nr 534. Tam jednak mieliśmy już jedną osobę poszkodowaną. Był to kierowca pojazdu, który został przez ratowników zabrany do szpitala.

Przez całe popołudnie i wieczór w działaniach ratowniczych udział brali strażacy grudziądzkiej jednostki nr 2 oraz ochotnicy z OSP w Rywałdzie oraz Radzyniu Chełmińskim.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Przerażający wypadek w Legincy. Zmiażdzył Młodą kobietę