zabojstwo grudziadz

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu Podejrzany jest w areszcie

Kryminalne

Zbrodnia w Grudziądzu. Sławomir J. na wyrok poczeka w areszcie.

2024-06-25 11:12

51-letni mężczyzna - podejrzany o dokonanie zabójstwa został aresztowany na trzy miesiące. O szczegółach przeczytacie na eska.pl.

Do zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego tygodnia.

W czwartek około godziny 8:30 w Grudziądzu w okolicach osiedla Lotnisko, na jednym z koczowisk bezdomnych znaleziono zwłoki 40-letniego mężczyzny. Ciało posiadało obrażenia, które mogłyby wskazywać, że do zgonu przyczyniły się osoby trzecie.

Poznaliśmy przyczynę zgonu. To wykrwawienie się.

Śmiertelny okazał się cios niebezpiecznym narzędziem zadany w klatkę piersiową - mówi na łamach Gazety Pomorskiej prokurator Magdalena Chodyna.

Sławomir J. zadał swojej ofierze pięć ciosów nożem: trzy spowodowały rany kłute a dwa spowodowały rany cięte.

Zatrzymanie w weekend

Policjanci po oględzinach miejsca zdarzenia wytypowali potencjalnego sprawcę.

W mediach opublikowaliśmy jego dane i wizerunek, które przyczyniły się do zatrzymania 51 letniego Sławomira J.. Mężczyznę zatrzymano na terenie Grudziądza i osadzono w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych grudziądzkiej komendy - przekazała Iwona Czarnecka z KMP w Grudziądzu.

W niedzielę prokurator przedstawił mężczyźnie zarzut zabójstwa oraz wystosował do Sądu Rejonowego w Grudziądzu wniosek o zastosowanie względem niego tymczasowego aresztu. Sławomir J. za kratki trafił na razie na trzy miesiące.

Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 15 albo kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Wywiad z Mike'em Portnoyem | ESKA ROCK