policja grudziadz

i

Autor: Pixabay Zdjęcie ilustracyjne

Pilne!

Zabójstwo w Grudziądzu. Potencjalny sprawca w rękach policji!

2024-06-23 12:56

Komenda Miejska Policji w Grudziądzu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Grudziądzu prowadzi czynności w sprawie zabójstwa na terenie Grudziądza. Mundurowi w sobotnie popołudnie zatrzymali osobę podejrzaną!

W czwartek około godziny 8:30 w Grudziądzu w okolicach osiedla Lotnisko, na jednym z koczowisk bezdomnych znaleziono zwłoki 40-letniego mężczyzny. Ciało posiadało obrażenia, które mogłyby wskazywać, że do zgonu przyczyniły się osoby trzecie.

Jak wynika z zebranego materiału dowodowego osobą, która może mieć związek z tym przestępstwem jest osoba bezdomna:

  • Sławomir Janowski
  • s. Andrzeja i Lidii z domu Wardalińskiej
  • ur. 10.10.1972 roku
  • bez stałego miejsca zamieszkania

Aktualny wygląd mężczyzny: zarost w postaci wąsów i brody koloru siwego około 5 cm, wzrost około 170 cm, szczupłej budowy ciała, włosy koloru siwego, krótkie.

Aktualizacja! Mężczyzna w sobotnie popołudnie został zatrzymany przez grudziądzkich policjantów!

Uwaga, mężczyzna może posiadać przy sobie niebezpieczne narzędzie (nóż) - informuje Łukasz Kowalczyk z KMP w Grudziądzu.

Osoby mające informacje o miejscu przebywania poszukiwanego mężczyzny proszone są o bezzwłoczny kontakt z Policją: tel. 47 75 45 221/222 lub 112.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

To nie koniec Gliniarzy! Powstaje kolejny sezon hitowego serialu! Mamy zdjęcia z planu