wigilia dla seniora

i

Autor: Nadesłane / Urząd Miejski w Grudziądzu Wigilia dla seniora w Grudziądzu

Bezinteresowna pomoc

Zbliża się finał grudziądzkiej akcji "Wigilia dla seniora". O tym warto pamiętać!

2023-12-21 15:11

Świąteczne paczki już niebawem trafią do samotnych seniorów. W najbliższy piątek (22 grudnia) odbędzie się finał kolejnej akcji „Wigilia dla Seniora”. Wolontariusze rozwiozą pakiety do wskazanych osób. Warto pamiętać o kilku zasadach!

Potrzebujący otrzymają świąteczne paczki. Przed nami kolejny finał grudziądzkiej akcji „Wigilia dla seniora”. Dania 22 grudnia dostarczą wolontariusze.

Wolontariusze będą posiadali odpowiednie identyfikatory i nie będą wchodzić do mieszkań. Seniorzy nie muszą niczego podpisywać, okazywać dokumentów i przekazywać wolontariuszom jakichkolwiek pieniędzy - mówi Karol Piernicki, rzecznik prasowy ratusza.

Wolontariusze docierać będą do zgłoszonych wcześniej osób. Finał akcji zaplanowano na przyszły piątek (22 grudnia).

Prosimy, aby seniorzy, którzy zostali już poinformowani o zgłoszeniu do akcji, byli tego dnia obecni w swoich domach - dodaje przedstawiciel Urzędu Miejskiego w Grudziądzu.

Mówi Karol Piernicki, rzecznik prasowy grudziądzkiego ratusza. Posłuchaj:

W tym roku wolontariusze odwiedzą 700 starszych mieszkańców Grudziądza.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Wieczorny Express - Waldemar Buda