olimpia smolka

i

Autor: Łukasz Piekarski Olimpią do rundy wiosennej przygotuje Zbigniew Smółka

Zbigniew Smółka: Praca w Olimpii to dla mnie wyzwanie [AUDIO]

2021-01-14 11:10

Zespół Olimpii Grudziądz w rundzie wiosennej poprowadzi Zbigniew Smółka. 48-letni szkoleniowiec wcześniej pracował m.in. w Stali Mielec, Zawiszy Bydgoszcz, czy chociażby ostatnio w Chojniczance Chojnice.

Rozmowy z nowym szkoleniowcem Olimpii rozpoczęły się już pod koniec zeszłego roku. Po kilku tygodniach analiz ostatecznie doszło do podpisania kontraktu z 48-letnim trenerem.

Bardzo się cieszę, że te rozmowy zakończyły się pozytywnie. Praca w Olimpii to wyzwanie. Uwielbiam być na boisku i pracować - mówi Zbigniew Smółka, nowy trener Olimpii.

Grudziądzanie szykują się do pierwszego meczu sparingowego. W sobotę zagrają z Radunią Stężyca. Poza tym „Biało-zieloni” skupią się na treningach na własnych obiektach.

Mamy warunki i obiekty do trenowania w Grudziądzu. W planach mamy obóz dochodzeniowy, z dwoma treningami dziennie i badania wydolnościowe - dodaje nowy szkoleniowiec "Biało-zielonych".

ZOBACZ TEŻ - Olimpia ma nowego trenera! Został nim Zbigniew Smółka [AUDIO]

QUIZ: Czy znasz tabliczkę mnożenia? Sprawdź!

Pytanie 1 z 15
2x6 to:

48-letni trener dotychczas prowadził takie kluby jak: Odra Opole, Zawisza Bydgoszcz, Stal Mielec, Arka Gdynia, czy ostatnio Chojniczanka Chojnice. Do sztabu trenerskiego dołączył również Jakub Żukowski, który wcześniej był trenerem grup młodzieżowych w Akademii Piłkarskiej Lechii Gdańsk. W zespole najprawdopodobniej pozostanie również Mikołaj Raczyński (wcześniej asystent Pawła Crettiego).

O pierwszym dniu w Olimpii Grudziądz opowiada trener, Zbigniew Smółka. Posłuchaj:
Zbigniew Smółka

i

Autor: Olimpia Grudziądz Zbigniew Smółka podpisał kontrakt z Olimpią do końca obecnego sezonu

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Emilewicz na stoku i musi się tłumaczyć? Premierze, otwórz stoki, restauracje i hotele przynajmniej dla polityków PiS-u. Komentarz Adama Federa WIDEO