festyn grudziadz

i

Autor: Nadesłane Jedną z atrakcji będzie pokaz Zumby

Zapowiedź wydarzenia

Zbierają na salę do sensoryki. Szkoła Podstawowa nr 13 w Grudziądzu organizuje festyn integracyjny

2023-05-25 23:28

Duży festyn integracyjny szykuje Szkoła Podstawowa nr 13 w Grudziądzu. Imprezę zaplanowano na przyszłą sobotę (27 maja) na marinie. W planie sporo atrakcji dla całych rodzin.

Warsztaty, muzyczne występy i pokazy tańca. Szkoła Podstawowa nr 13 w Grudziądzu organizuje festyn integracyjny dla wszystkich mieszkańców. Nie zabraknie także muzycznych koncertów.

Będą występy naszych podopiecznych, oraz wokalistki Marysi Trętkiewicz z panią Małgorzatą Grzanką. Pojawią się także wokaliści z Ogniska Pracy Pozaszkolnej oraz od pani Doroty Berent - mówi Dorota Weremi.

Punktem kulminacyjnym festynu będą licytacje. Do zdobycia m.in. voucher na zwiedzenia eskowego studia, W tym roku cel zbiór po raz kolejny związany jest z wyposażeniem szkoły.

Wszystkie fundusze, które zbierzemy w tym roku będą przeznaczone na zakup profesjonalnego wyposażenia do sali do terapii sensorycznej. Jest to bardzo ważne, żeby każda szkoła taka jak nasza posiadała taką salę. Mamy specjalistów, ale nie mamy sali - dodaje nasza rozmówczyni.

Pełną listę rzeczy, które można wylicytować znajdziecie na grafice poniżej:

licytacje grafika

i

Autor: Nadesłane Vouchery na licytację
O festynie integracyjnym mówi Dorota Weremi. Posłuchaj:

Festyn odbędzie się na grudziądzkiej Marinie już jutro (sobota, 27 maja). Początek o godzinie 11. Licytacje przewidziano ok. godziny 15, a wcześniej (bo o 14) pokazu Zumby z Dorotą Gacek.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl