krakowiak

i

Autor: Facebook / Norbert Krakowiak Fanpage Norbert Krakowiak

Żużel

Zawodnik opuszcza GKM Grudziądz! Przenosi się do pierwszej ligi

2023-05-04 9:45

Kadra Zooleszcz GKM-u Grudziądz uszczupli się o jednego zawodnika. Zespół prowadzony przez trenera Janusza Ślączkę opuści Norbert Krakowiak. 24-latek poinformował o tym w swoich mediach społecznościowych.

Pojawił się w meczach ligowych na torze w Gorzowie oraz w Grudziądzu z Unią Leszno i na tym koniec. Norbert Krakowiak oficjalnie opuszcza zespół Zooleszcz GKM.

Do widzenia GKM, a może do zobaczenia… Początek tego sezonu dostarcza mi wielu trudności, z którymi wspólnie z teamem musimy sobie poradzić i wierzę, że za chwilę zostawimy je za sobą - czytamy na facebookowej stronie Norberta Krakowiaka.

24-latek w ostatnim spotkaniu wyjazdowym z Wilkami Krosno został zastąpiony przez powracającego po rocznej przerwie do jazdy - Vadima Tarasenkę. W inauguracyjnym meczu domowym z Włókniarzem Częstochowa jego miejsce w składzie zajął Mateusz Szczepaniak.

Dalszą część sezonu Norbert Krakowiak spędzi na wypożyczeniu w PSŻ Poznań. Będzie mógł zadebiutować w najbliższym meczu z Ostrovią Ostrów.

Norbert Krakowiak opuszcza GKM Grudziądz. Kibice bardzo niezadowoleni

Po tym jak zawodnik opublikował informacje o opuszczeniu grudziądzkiego klubu w swoich mediach społecznościowych - w kierunku władz GKM-u wylała się fala krytyki.

Kibice Grudziądza są za Tobą. Ubolewamy za takimi decyzjami klubu wiedząc na co Cię stać. Mam nadzieję, że jeszcze będę mógł wykrzyknąć na H4 Twoje nazwisko - pisze pan Grzegorz.

Grudziądz nie wie kogo stracił. Norbi nie oglądaj się za siebie lecimy do przodu - pisze pan Rafał.

Norbi jesteś mega super gość. GKM jeszcze będzie cię prosił na kolanach żebyś wrócił - dodaje pan Marcin.

Przypomnijmy - grudziądzki zespół w najbliższy piątek (5 maja) zmierzy się na wyjeździe z Apatorem Toruń. Początek meczu o 20:30.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl