Aleksandra Lisowska

i

Autor: Paweł Skraba/Super Express

Sportowy wywiad

Aleksandra Lisowska na spotkaniu w Grudziądzu. Posłuchaj rozmowy on-line

2023-05-04 9:41

To był czas inspiracji przed IX edycją Półmaratonu z Grudziądza do Rulewa. Z biegaczami spotkała się mistrzyni Europy w maratonie, Aleksandra Lisowska. Zapraszamy do wysłuchania krótkiej rozmowy z Łukaszem Piekarskim.

Spotkanie z Aleksandrą Lisowską odbyło się w grudziądzkiej Marinie. Był to jeden z elementów tegorocznego Półmaratonu Śladami Bronka Malinowskiego z Grudziądza do Rulewa (ten odbył się 1 maja).

Dzień przed startem biegu odbyło się otwarte spotkanie z mistrzynią Europy w maratonie. Relację zdjęciową możecie zobaczyć w poniższym artykule:

Aleksandra Lisowska jest mistrzynią Europy z 2022 roku w Monachium. W 2018 roku wygrała Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu.

Rozmowa z Aleksandrą Lisowską, mistrzynią Europy w maratonie. Posłuchaj:

IX edycję Półmaratonu z Grudziądza do Rulewa wygrał Andrzej Rogiewicz. Wśród pań najlepsza okazała się Natalia Jabłońska.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl