biegi bronka

i

Autor: Łukasz Piekarski Start odbył się ze stadionu GKS Olimpii Grudziądz

Śladami Bronka Malinowskiego

Biegacze na trasie Półmaratonu z Grudziądza do Rulewa. Zobacz zdjęcia i wideo

2023-05-02 10:08

Wystartowała 9 edycja Półmaratonu Śladami Bronka Malinowskiego z Grudziądza do Rulewa. Punktualnie o 11:30 kilkuset biegaczy z całej Polski wystartowało ze stadionu GKS Olimpii.

Już po raz dziewiąty biegacze z całej Polski zjechali się do Grudziądza, aby wziąć udział w Półmaratonie Śladami Bronka Malinowskiego, który wiedzie z naszego miasta do Rulewa.

Początkowo biegacze pokonywali kolejne metry na grudziądzkich ulicach. W poniższej galerii możecie zobaczyć jak im szło na pierwszych kilometrach w centrum miasta.

Metę zaplanowano tradycyjnie przy Hanzie Pałac w Rulewie. Tam także od godzin porannych odbywały się biegi dla dzieci "Być jak Bronek".

Szerszą relację z kolejnej edycji Półmaratonu Śladami Bronka Malinowskiego z Grudziądza do Rulewa przedstawimy w magazynie Radia Eska - we wtorek (2 maja) o godzinie 21:30.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl