boks grudziądz

i

Autor: Łukasz Piekarski Po każdej walce finałowej był czas na dekorację w poszczególnych kategoriach wagowych

Zakończyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w boksie! Mamy wyniki [AUDIO]

2020-10-18 19:13

Najlepszych bokserów i bokserek w kategorii młodzieżowca przez kilka ostatnich dni gościł obiekt grudziądzkiego Startu. W hali sportowej przy Konarskiego odbywały się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Na trybunach zabrakło m.in. kibiców.

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w boksie - Start Grudziądz

To na obiekty klubu Start Grudziądz przez kilka ostatnich dnia spoglądały oczy Polskiego Związku Bokserskiego. Do naszego miasta na kilka dni pięściarskiej rywalizacji zjechali się czołowi bokserzy i bokserki w kategorii młodzieżowca.

Mamy naprawdę ciekawe walki. W półfinałach i finałach będą boksowali zawodnicy, którzy mają aspiracje do walk na galach międzynarodowych – mówi Kazimierz Kiczyński, prezes Startu Grudziądz.

Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?

Pytanie 1 z 1
Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?

Turniej stał po znakiem zapytania

Jeszcze w ubiegłym tygodniu nie było wiadomo, czy zawody w ogóle się odbędą. Grudziądzanie chcieli wycofać się z ich organizacji. Ostatecznie mistrzostwa udało się doprowadzić do skutku.

Bardzo się cieszę, że udało się rozegrać te mistrzostwa. To punkt docelowy naszych młodych zawodników. Oni czekają na nie przez cały sezon. Pan Kazimierz jak zwykle dał radę – mówi Grzegorz Nowaczek, prezes Polskiego Związku Bokserskiego.

ZOBACZ TEŻ - Najlepsi młodzieżowcy boksują w Grudziądzu. Mamy komentarze zawodników [AUDIO, WIDEO]

Mówi Grzegorz Nowaeczk, prezes Polskiego Związku Bokserskiego. Posłuchaj:

Ostatniego dnia zawodów odbyły się walki finałowe. Wyniki pojedynków damski, jak i męskich znajdziecie na poniższej grafice.

Wyniki walk finałowych

wyniki walk

i

Autor: Nadesłane Tak prezentują się wyniki walk finałowych