komunikacja grudziadz

i

Autor: Radio ESKA Jutro obchodzić będziemy Dzień bez Samochodu

Z okazji dnia bez samochodu komunikacją pojedziemy za darmo!

2021-09-21 17:15

Jutro obchodzimy Dzień Bez Samochodu, co oznacza, że przejazdy autobusami dla właścicieli samochodów osobowych są bezpłatne. Miasto w tym roku wyszło na przeciw wszystkim i z darmowych przejazdów skorzystają wszyscy, bez względu na to, czy są kierowcami.

Europejski Dzień Bez Samochodu obchodzimy 22 września. Kampania zwraca uwagę na ochronę środowiska i ma za zadanie zachęcić właścicieli aut do podróżowania komunikacja miejską lub innym ekologicznym środkiem transportu. Co roku tego dnia dla właścicieli samochodów osobowych oraz osób wspólnie podróżujących, przewidziano bezpłatne przejazdy autobusami komunikacji miejskiej. Wystarczy, że będą mieć przy sobie dowód rejestracyjny pojazdu.

W tym roku prezydent Grudziądza Maciej Glamowski zdecydował, że darmowa komunikacja skierowana będzie do wszystkich mieszkańców. Przez cały dzień bezpłatnie będzie można korzystać z przejazdów autobusami MZK. Kasowniki tego dnia będą wyłączone - czytamy w komunikacie Urzędu Miejskiego w Grudziądzu.

ZOBACZ TEŻ - Wspomnienie Wiktora Kulerskiego, twórcy Gazety Grudziądzkiej

Jakimi autobusami pojedziemy za darmo?

Darmowe przejazdy obowiązują do północy i dotyczą linii: 3, 4, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, N oraz AT.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31