Podejrzenie przypadku koronawirusa w braniewskim szpitalu

i

Autor: www.pixabay.com Braniewo: Jest podejrzenie przypadku koronawirusa w szpitalu

Wzrost zachorowań na koronawirusa w Gruziądzu i powiecie. Sprawdź statystyki na 11 października

2020-10-11 12:49

Kilkadziesiąt nowych przypadków zachorowań na COVID-19 w Grudziądzu i powiecie. Po sobotnim spadku, w niedzielę 11 października, służby wojewody poinformowały o wzroście zakażeń w naszym regionie. W kujawsko-pomorskim na szczęście tendencja jest odwrotna. Sprawdź szczegóły.

Iga Świątek wygrała Roland Garros!

23 nowe przypadki zachorowania na koronawirusa zanotowano w niedzielę 11 października, w Grudziądzu i powiecie grudziądzkim. Dane statystyczne przekazał Urząd Wojewódzki. W kujawsko-pomorskim odnotowano spadek zachorowań względem minionej doby. W Grudziądzu i okolicach jest odwrotnie. Zakażeń znowu przybyło. Przypomnijmy, Grudziądz od 10 października znajduje się w czerwonej strefie obostrzeń.

136 nowych zakażeń w województwie

O kolejnych 136 nowych zakażeniach koronawirusem w województwie kujawsko-pomorskim poinformował Urząd Wojewódzki. Wśród zakażonych są 32 osoby z Bydgoszczy, 9 osób z Grudziądza, 7 osób z Inowrocławia, 4 osoby z Torunia, 3 osoby z Włocławka, 1 osoba z powiatu aleksandrowskiego, 5 osób z powiatu brodnickiego, 10 osób z powiatu bydgoskiego, 3 osoby z powiatu golubsko-dobrzyńskiego, 14 osób z powiatu grudziądzkiego, 11 osób z powiatu inowrocławskiego, 7 osób z powiatu radziejowskiego, 5 osób z powiatu rypińskiego, 2 osoby z powiatu toruńskiego, 1 osoba z powiatu wąbrzeskiego, 12 osób z powiatu żnińskiego i 1 osoba spoza województwa (pow. sieradzki). Dane 9 osób ustala sanepid.

Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?

Pytanie 1 z 1
Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?

Szpitale w Bydgoszczy i Toruniu poinformowały o zgonach 2 osób zakażonych koronawirusem w województwie kujawsko-pomorskim:• K-81, zgon nastąpił w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Toruniu• M-69, zgon nastąpił Szpital Zakaźnym w Bydgoszczy

Jest też 15 ozdrowieńców.

Od początku pandemii zachorowało 253 grudziądzan oraz 79 mieszkańców powiatu grudziądzkiego. Liczba aktywnych zakażeń w województwie kujawsko-pomorskim to ponad 3,5 tysiąca.