gbo 2023

i

Autor: Nadesłane / Urząd Miejski w Grudziądzu Głosowanie odbywa się wyłącznie w formie elektronicznej

Wystartowało głosowanie na projekty w GBO. Sprawdź jak zagłosować!

2022-09-05 13:41

Dzisiaj (5 września) ruszyło głosowanie na projekty w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2023. W zestawieniu znajduje się 87 zadań.

Każdy mieszkaniec może zagłosować tylko raz oddając głosy na dwa zadania ogólnomiejskie, dwa miękkie oraz dwa osiedlowe. Głos można oddać jedynie z tego okręgu, w którym znajduje się miejsce zamieszkania osoby głosującej.

GBO - edycja 2023. W jaki sposób można głosować?

Głosowanie w tej edycji Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego - podobnie jak przy okazji poprzedniej edycji - odbywać się będzie wyłącznie w formie elektronicznej. Posłuży do tego system obsługi GBO, który znajduje się TUTAJ.

Do wzięcia udziału w głosowaniu nie jest wymagana rejestracja. Należy jedynie uzupełnić swoje dane osobowe, potwierdzić zawarte oświadczenia, wybrać projekty, na które chce się oddać głos, wreszcie potwierdzić swój głos poprzez wpisanie kodu otrzymanego w wiadomości SMS. Warto podkreślić, że z tego tytułu nie zostaną naliczone żadne opłaty, a z jednego numeru telefonu swoje głosy może potwierdzić 5 osób - czytamy w komunikacie na stronie Urzędu Miejskiego w Grudziądzu.

Co z osobami, które mają problem z dostępem do internetu?

Dla takich osób przygotowano specjalne stanowisko w ratuszu, a konkretniej w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego. Osoby głosujące mogą liczyć na pomoc. Istotne jest, że osoby niesłyszące mogą skorzystać z pomocy tłumacza języka migowego. To ostatnie jest możliwe w godzinach pracy tłumacza, a więc w poniedziałek, środę i czwartek w godz. 7.30-14.30, we wtorek od 7.30 do 15.00 oraz w piątek od 7.00 do 13.30.

Głosowanie potrwa do 30 września.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

MANESKIN vs NIRVANA | ESKA XD - Ale to juz było! #56