nagrody

i

Autor: Nadesłane / Urząd Miejski w Grudziądzu Nagrody wręczono w grudziądzkim ratuszu

Nagrody

Wyróżnienia dla najlepszych funkcjonariuszy z Grudziądza

2024-04-05 15:40

W refektarzu Urzędu Miejskiego w Grudziądzu odbyło się uroczyste wręczenie nagród za wyjątkowe zaangażowanie w pracy zawodowej na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców miasta. Szczegóły na eska.pl.

W tegorocznym wydarzeniu wyróżniono kilku wybitnych przedstawicieli służb mundurowych oraz strażackich za ich nieustające wysiłki na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa i porządku w naszym mieście.

Nagrodę dla "Policjanta Ruchu Drogowego Roku" otrzymał sierżant Miłosz Kownacki, który wykazał się nie tylko profesjonalizmem w wykonywaniu swoich obowiązków, ale także zaangażowaniem w edukację społeczeństwa na temat bezpieczeństwa drogowego.

Kolejnym wyróżnionym był asp. sztab. Szymon Nowicki, który został uhonorowany tytułem "Dzielnicowego Roku". Jego praca na rzecz współpracy z mieszkańcami i rozwiązywania problemów lokalnej społeczności zasługuje na szczególne uznanie.

Nagrodę "Patrolowego Roku" otrzymali dwaj wyjątkowi funkcjonariusze: starszy sierżant Łukasz Hinz oraz starszy inspektor Straży Miejskiej Krzysztof Sieg. Ich wysiłki w patrolowaniu ulic Grudziądza i reagowaniu na różnorodne sytuacje zasługują na najwyższe wyróżnienie.

Wśród wyróżnionych nie zabrakło także bohaterów ze Straży Pożarnej. Tytuł "Strażaka Roku JRG 1" przypadł młodszemu kapitanowi Dawidowi Sierdzińskiemu, a "Strażaka Roku JRG 2" otrzymał starszy ogniomistrz Piotr Dykalski. Ich odwaga i determinacja w ratowaniu życia oraz mienia zasługują na najwyższe uznanie i podziw.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Seweryn, Węgorzewska i Bosacka o wyborach samorządowych 2024