nagrody policja grudziadz

i

Autor: KMP Grudziądz Wyróżnionych zostało dwóch policjantów z Grudziądza

Wyróżnienia dla grudziądzkich policjantów. Otrzymali Kryształowe Serca!

2021-07-13 17:05

„Kryształowe Serce” jest honorowym wyróżnieniem przyznawanym policjantom za wzorową i ofiarną postawę na rzecz mieszkańców w czasie służby, ale też w czasie wolnym. W tym roku nagrodę otrzymała dwójka policjantów z Grudziądza.

Nagrody wręczane są tym funkcjonariuszom, którzy ratowali ludzi w czasie wypadków drogowych, kolejowych, w czasie prób samobójczych, nagłych zachorowań, pomagali w ewakuacji.

W tym roku wyróżnieniem tym uhonorowano dwóch policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu.

Kryształowe Serca dla:
  • mł. asp. Rafał Wojtalik
  • st. sierż. Sebastian Szulerecki

ZOBACZ TEŻ - Bez prawka i na podwójnym gazie. Kontrola drogowa może zakończyć się więzieniem

Grudziądzcy policjanci podejmując niezwłocznie działania resuscytacyjne przywrócił funkcje życiowe starszemu mężczyźnie, ratując w ten sposób jego życie.

policjani grudziadz nagrody

i

Autor: KMP Grudziądz Wyróżnieni policjanci z Grudziądza

Podczas uroczystości wręczenia Medali "Kryształowe Serce" funkcjonariusze odznaczeni tym wyróżnieniem usłyszeli pod swoim adresem słowa gratulacji, podziękowań, ale także podziwu dla ich postawy i działania. Słowa te do policjantów skierowali m.in.: Przewodniczący ZW NSZZ Policjantów mł. insp. Piotr Kujawa i Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy insp. Piotr Leciejewski.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Express Biedrzyckiej - Igor Tuleya