kolarze alks stal grudziadz

i

Autor: Nadesłane Kolarze z Grudziądza zdobyli m.in. cztery złote krążki

Worek medali dla grudziądzkich kolarzy

2021-07-13 16:23

10 medali z Młodzieżowych Mistrzostw Polski przywieźli kolarze ALKS Stali Grudziądz. Były to cztery złote, dwa srebrne i cztery brązowe krążki.

Po złoto sięgnęli Maja Tracka w omnium, Radosław Laskowski w keirinie, a także drużyny sprinterskie juniorek oraz młodzieżowców. Dziewczęta jechały w składzie Maja Tracka, Karolina Urban i Julia Włodarczyk, natomiast ich starsi koledzy w zestawieniu Cezary Łączkowski, Adam Janeczek, Maciej Fąk.

Na dorobek medalowy złożyły się też dwa miejsca na drugim stopniu podium, które przypadły w udziale drużynom juniorskim – w wyścigu na dochodzenie juniorek (Maja Tracka, Zuzanna Chylińska, Karolina Urban, Wiktoria Milda), a także w sprincie drużynowym juniorów (Tomasz Dobrzyński, Gracjan Dąbrowski, Radosław Laskowski).

ZOBACZ TEŻ - Olimpia Grudziądz poznała terminarz na nowy sezon. Derby z Zawiszą już 18 sierpnia!

Z wywalczenia trzecich lokat cieszyli się natomiast Cezary Łączkowski w sprincie indywidualnym młodzieżowców, Maja Tracka w tej samej konkurencji wśród juniorek, Karolina Urban i Zuzanna Chylińska, które rywalizowały w madisonie, oraz drużyna w wyścigu sprinterskim w składzie Damian Kwiatkowski, Michał Rząca i Przemysław Deręgowski.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ