wiceprezydenci grudziadza

i

Autor: Łukasz Piekarski Wiceprezydentami zostali (od lewej): Róża Lewandowska oraz Tomasz Smolarek

Nominacje

Wszystkie karty odkryte! Prezydent Grudziądza wybrał swoich zastępców.

2024-05-16 11:20

Prezydent Grudziądza będzie miał dwóch zastępców. Wiceprezydentami zostali Tomasz Smolarek i ponownie Róża Lewandowska. Dziś (16 maja) oficjalnie wręczono nominacje.

Maciej Glamowski ponownie będzie miał dwóch zastępców. Wiceprezydentami zostali oficjalnie Róża Lewandowska i Tomasz Smolarek. Dla Róży Lewandowskiej to kontynuacja pracy z poprzedniej kadencji.

Będę zajmowała się tymi wydziałami co poprzednio. Będzie to przede wszystkim wydział zdrowia i spraw społecznych, wydział edukacji, biuro uprawnień komunikacyjnych, czy też Urząd Stanu Cywilnego. Wśród moich priorytetów stawiam także uruchomienie Publicznej Uczelni Zawodowej. Chciałabym, żeby jak najwięcej studentów podjęło tam już wkrótce naukę - mówi Róża Lewandowska, wiceprezydent Grudziądza.

Mówi wiceprezydent Róża Lewandowska. Posłuchaj:

Drugi z mianowanych wiceprezydentów, czyli Tomasz Smolarek w ostatnich wyborach samorządowych zdobył najlepszy wynik. Teraz przed byłym szefem klubu radnych Koalicji Obywatelskiej nowe wyzwania.

Myślę, że jest to pewnego rodzaju wyróżnienie, ale także i zaufanie. Zaufanie klubu radnych Koalicji Obywatelskiej oraz pana prezydenta, który powierzył mi to stanowisko - mówi Tomasz Smolarek, wiceprezydent Grudziądza.

Mówi wiceprezydent Tomasz Smolarek. Posłuchaj:

Nominacje dzisiaj (16 maja) w grudziądzkim ratuszu oficjalnie wręczył prezydent, Maciej Glamowski.

Razem wspólnie tworzymy zgraną drużynę, która będzie działała dla dobra mieszkańców. Jest przekonany, że uda nam się wspólnie zrealizować wiele pomysłów i inicjatyw - mówił zaraz po wręczeniu nominacji prezydent Grudziądza, Maciej Glamowski.

O nominacjach mówi prezydent Grudziądza, Maciej Glamowski. Posłuchaj:

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Express Biedrzyckiej - Włodzimierz CIMOSZEWICZ, gen. Stanisław KOZIEJ - WTSĘP