Wróciły zajęcia plastyczne w pracowni Kredka!

i

Autor: Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu Zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek od godziny 16:00

Wróciły zajęcia plastyczne w pracowni "Kredka"!

2021-10-11 20:17

Po pandemicznej przerwie znów możliwe jest bezpośrednie spotkanie z płótnem w pracowni. Organizatorem zajęć plastycznych od wielu lat jest Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu, które od zawsze cieszą się zainteresowaniem. Wciąż można dołączyć do grupy!

Rysują, malują, szkicują, opowiadają o teorii plastyki i przy okazji świetnie się przy tym bawią! Tak wyglądają zajęcia w pracowni "Kredka", która mieści się w grudziądzkim teatrze. Przez to miejsce przemknęła już cała masa utalentowanych grudziądzan. Zajęcia prowadzone są dla chętnych w wieku od 6 do 18 lat. Pierwsze kroki stawiali tu obecni uczniowie średnich szkół artystycznych, studenci ASP a nawet obecni, zawodowi malarze.

ESKA XD #033 - FORMA NA KONCERTY, NAJDŁUŻSZE SERIALE, MMA VIP 3

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu wtorki oraz czwartki od godziny 16:00. Uczestnicy mają szansę szlifować swoje plastyczne umiejętności pod okiem profesjonalisty. Prowadząca Marianna Gitner-Sawistowska pasją, energią i ogromnym zaangażowaniem zaraża swoich podopiecznych, których prace osiągały i osiągają niezliczoną ilość sukcesów w różnych kategoriach wiekowych.

Aby wpisać się na listę uczestników, wystarczy zadzwonić lub zgłosić się osobiście w teatrze. Zanim jednak to zrobicie, możecie wziąć udział w lekcji próbnej, by sprawdzić czy taka forma zajęć Wam odpowiada.

Zajęcia są za jeden uśmiech. Trzeba mieć szczere chęci, przyjść uśmiechniętym i wykonywać fantastyczne prace, które później wysyłamy na konkursy. W ubiegłych latach udało nam się zdobyć liczne nagrody w różnorodnych konkursach - mówi Marianna Gitner-Sawistowska, prowadząca zajęcia.