Wracają marsze na orientację. Najbliższy już w sobotę!

i

Autor: cdn.pixabay.com

Wracają marsze na orientację. Najbliższy już w sobotę!

2021-05-19 13:27

Na szlaku po dłuższej przerwie spotkają się ponownie. KInO EKOTON przy Oddziale PTTK w Grudziądzu organizuje marsz na orientację. Wydarzenie odbędzie się w ramach VI Ogólnopolskiego Tygodnia turystycznych Imprez na Orientacje.

Chętni do odnalezienia punktów zaznaczonych na mapie, spotkają się na leśnym szlaku i świeżym powietrzu. Trasa podzielona zostanie na rożne poziomy zaawansowania, zatem udział mogą wziąć debiutanci, rodziny z dziećmi, a także osoby dobrze zaznajomione z tematem. Spotkanie organizowane jest przez KInO EKOTON przy Oddziale PTTK w Grudziądzu. Ostatni marsz na orientacje, miał miejsce moment przed pandemią.

Eska dowozi w Radomiu z Karczmą BANKRUT

Podczas wydarzenia przestrzegane będą obowiązujące zasady sanitarne. Organizatorzy zrezygnowali z oficjalnego przywitania i pożegnania w grupie. Nie będzie także integracyjnego poczęstunku. Inicjatorom, zależy przede wszystkim na spotkaniu z naturą, dobrej zabawie oraz odetchnięcia po długich miesiącach izolacji. Marsz zaplanowano na 22 maja ona godzinę 9:30, zbiórka zapisanych uczestników na parkingu leśnym przy rondzie ks. Jerzego Popiełuszki w Grudziądzu.