Wiosenny kiermasz wydawnictw

i

Autor: Informacja Turystyczna Grudziądz

Wiosenny kiermasz wydawnictw w Informacji Turystycznej

2020-03-06 18:46

Albumy, przewodniki i inne niedostępne już gadżety znajdziemy na wiosennym kiermaszu. Punkt Informacji Turystycznej jak co roku, umożliwia mieszkańcom nabycie przedmiotów, które zadowolą nie jednego kolekcjonera.

Nasze domy i mieszkania, często skrywają wiele cennych pamiątek i ciekawych gadżetów o lokalnej tematyce. Podczas wiosennych porządków, znalezione "skarby", z których już nie skorzystamy, można przynieść do siedziby na Rynku Głównym. Przedmioty, które mogą pojawić się na wystawie to m.in albumy, foldery, przewodniki czy mapy. Od kilka lat jednak, zainteresowaniem cieszą się także różnego rodzaju pamiątki, takie jak tarcze szkolne a nawet filiżanki.

To dobry moment by przekazać nieużywane przez nas przedmioty nowemu właścicielowi. Kiermasze organizowane są dwa razy do roku, wiosną oraz jesienią. Inicjatywa od lat przyciąga liczne grono kolekcjonerów w różnym wieku.

Przedmioty można przynosić do 16 marca, od tego momentu kiermasz potrwa do końca miesiąca. Możliwość oglądania i nabywania pamiątek, będzie odbywała się w godzinach otwarcia Punktu Informacji Turystycznej, czyli od poniedziałku do piątku od godzinach 8-17 oraz w soboty i niedziele od 10-14.