zbiorka kibice grudziadz

i

Autor: Nadesłane Kibice GKM-u Grudziądz tradycyjnie chcą umilić święta podopiecznym Specjanego Ośrodka Wychowawczego Sióstr Elżbietanek

Wielkie serca kibiców z Grudziądza. Pomagają dzieciom i zwierzętom

2021-12-03 0:30

Podczas imprez sportowych w Grudziądzu organizują i prowadzą głośny doping. Kibice GKM-u Grudziądz i Olimpii swoje zaangażowanie potrafią wykazać także w kwestii pomagania innym. Grupy sympatyków miejscowych drużyn organizują świąteczne zbiórki.

Kibice grudziądzkiego GKM-u wraz z władzami klubu prowadzą obecnie VII edycję Wielkiej Świątecznej Zbiórki, której celem jest obdarowanie prezentami podopiecznych Specjalnego Ośrodka Wychowawczego Sióstr św. Elżbiety przy ulicy Bydgoskiej oraz Mikołaja z Ryńska. Z kolei sympatycy Olimpii przygotowują prezenty dla dzieci z Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego w Grudziądzu oraz Ośrodka w Białochowie. Ponadto wcześniej zebrali spore ilości karmy i artykułów dla bezdomnych zwierząt.

"Wzruszające spotkania"

Kibice "czarnego sportu" już od siedmiu lat wspierają ośrodek prowadzony przez siostry Elżbietanki w Grudziądzu. Każdego roku starają się spełnić choć część indywidualnym marzeń dzieci oraz wyposażyć ośrodek w gry, zabawki i sprzęt, z którego mogą korzystać wszyscy podopieczni.

W tym roku zdecydowaliśmy się wyposażyć sale w gry planszowe i edukacyjne - mówi Mateusz Aniszewski, przedstawiciel kibiców GKM-u Grudziądz.

ZOBACZ TEŻ - Szalony mecz w Grudziądzu. Olimpia po karnych wygrywa w Pucharze Polski!

W jaki sposób można wesprzeć zbiórkę? Prezenty dla dzieci zbierane są w sekretariacie GKM S.A. przy ulicy Hallera 4 od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-15:00. 

Przynosić można wszystko co może zostać przeznaczone dla najmłodszych, aby wywołać na ich twarzach uśmiech! Pluszaki, zabawki, gry planszowe, słodycze oraz artykuły sportowe, szkolne, odzież - dodaje sympatyk "żółto-niebieskich".

W ramach akcji będą również prowadzone licytacje gadżetów, które odbywać się będą na kibicowskim profilu Facebookowym – TUTAJ! Dzieci można wesprzeć również przez portal zrzutka.pl – TUTAJ!

Zbiórka prowadzona jest do 10 grudnia. Pięć dni później kibice mają w planie uroczyste przekazanie prezentów. Za każdym razem są to wyjątkowe spotkania.

To bardzo emocjonalne chwile. Często pełne wzruszeń, zarówno z naszej strony, jak i samych dzieci i sióstr - mówi Oliwia Więckowska, przedstawicielka kibiców GKM-u.

Pomogli przetrwać zimę zwierzakom

750 kg karmy dla psów i kotów oraz duża ilość innych akcesoriów dla czworonogów - tak wygląda bilans tegorocznej zbiórki kibiców Olimpii Grudziądz dla zwierzaków, które przebywają w schroniskach w Grudziądzu i Węgrowie.

psy gkm

i

Autor: FB / Kibice Olimpii Grudziądz Kibice Olimpii Grudziądz zebrali prawie 750 kg karmy

Prócz tego dzięki wsparciu partnerów i sponsorów przekazane także 3 nowe budy oraz kilka worków peletu dla kotów.

Lepsze święta dla dzieci

Wraz z początkiem grudnia fani grudziądzkiej Olimpii wystartowali z kolejną zbiórką. Tym razem chodzi o prezenty dla dzieci z Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego w Grudziądzu oraz Ośrodka w Białochowie.

Jak co roku przewidujemy liczne licytacje z których cały zysk przeznaczymy właśnie na nasza zbiórkę - czytamy na fanpage "Kibice Olimpii Grudziądz".

Organizowana jest także zbiórka w internecie. Chętnych do wsparcia odsyłamy TUTAJ. Ponadto kibice przygotowali trzy lokalizację, pod którymi każdy może przynieść słodycze oraz zabawki.

Miejsca zbiórki:
  • Sklepik Olimpii Grudziądz (Piłsudskiego 14)
  • Octagon Grudziądz (Stara 10)
  • Bar Semafor (Moniuszki)

Zbiórka potrwa do 17 grudnia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Świąteczny pociąg metra wyjechał na tory