Weronika Folmer

Autor: Nadesłane / KST Elektryk Grudziądz Weronika Folmer

Żeglarstwo

Weronika Folmer trzecia na Mistrzostwa Europy. Brązowy medal dla zawodniczki z Grudziądza

2024-02-25 14:21

Zawodniczka Klubu Sportowo-Turystycznego Elektryk Grudziądz, Weronika Folmer wywalczyła brązowy medal na żeglarskich Mistrzostwach Europy w klasie Europa w klasyfikacji kobiet. Więcej szczegółów na eska.pl.

Podczas mistrzostw rozegrano 6 wyścigów w zróżnicowanych warunkach wietrznych. W zawodach startowało 50 zawodników z 8 państw: Dania Hiszpania, Wielka Brytania, Włochy, Belgia, Niemcy, Francja i Polska.

W klasyfikacji generalnej Weronika Folmer zajęła 12 miejsce. Wśród kobiet była trzecia i wywalczyła brązowy medal.

Zawody odbyły się w dniach 20-24 lutego 2024r. w miejscowości Arcachon (zachodnie wybrzeże Francji).

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl