programista

i

Autor: Pexels Spotkania będą odbywały się w Spichlerzu 57

Informatyka

Grudziądz. Ruszają spotkania dla przyszłych programistów i informatyków

2024-02-25 13:43

Chcą zachęcić szkolną młodzież do programowania. W Spichlerzu 57 w Grudziądzu rusza cykl bezpłatnych spotkań z przedstawicielami branży informatycznej. Pierwsze na koniec lutego.

Wśród prelegentów nie zabraknie m.in. współpracowników największych platform do zakupów on line.

Celem naszych spotkań będzie zainteresowanie branżą IT oraz pokazanie, jak ta branża wygląda w praktyce. Chcemy uporządkować także tę wiedzę. Ponadto zamierzamy odkryć ukryty potencjał w tym mieście - mówi Marcin Kużel, programista Allegro.

Spotkania w głównej mierze skierowane są do uczniów, którzy kończą w tym roku szkołę średnią. Organizatorzy nie zamykają się jednak także i na pozostałych chętnych.

Jesteśmy zwolennikami teorii reskilingu. Jeśli ktoś chce się przebranżowić ze swojego zawodu do branży IT, to zapraszamy by również wziął udział w spotkaniu - zachęca także Artur Kaniecki z Fundacji Studio M6.

Pierwsze spotkanie dla fanów nowoczesnych technologii zaplanowano 29 lutego o 17 w Spichlerzu 57.​ Szczegóły w materiale poniżej:

W Grudziądzu ruszają spotkania dla przyszłych programistów. Posłuchaj zapowiedzi:
spotkanie it

i

Autor: Facebook / Spichlerz 57 Oficjalny plakat wydarzenia

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl