GKM Grudziądz

i

Autor: Łukasz Piekarski Grudziądzanie na zgrupowanie wyjedzie przed sparingami

Żużel

Ważny element przygotowań GKM-u Grudziądz. Będzie zagraniczne zgrupowanie

2024-01-12 11:43

Działacze, trenerzy i zawodnicy Zooleszcz GKM-u Grudziądz szykują się do nowego sezonu. "Żółto-niebiescy" prócz meczów sparingowych - mają zaplanowany także zagraniczny obóz. Więcej na eska.pl.

Ten wyjazd ma pomóc w integracji drużyny. GKM Grudziądz po raz pierwszy w ramach przygotowań do nowego sezonu wyjedzie na zagraniczne zgrupowanie. „Żółto-niebiescy” jeszcze przed meczami sparingowymi wybiorą się na obóz do Hiszpanii.

Na pewno będzie to fajnie przeżycie i ważna rzecz dla całego zespołu. Będziemy tam przez tydzień. Przez cztery dni zorganizujemy sobie treningi na rowerach. Nie zabraknie także innych zajęć - mówi Robert Kościecha, trener GKM-u.

Grudziądzanie w ramach przygotowań mają także zaplanowane mecze kontrolne. Zmierzą się w nich z Apatorem Toruń i Stalą Gorzów.

  • 29 i 30 marca z Apatorem Toruń
  • 2 i 3 kwietnia ze Stalą Gorzów

Ponadto - trener Robert Kościecha w ramach przygotowań do nowego sezonu będzie uczył się języka angielskiego. Wszystko po to - jak zauważa szkoleniowiec - aby sprawniej porozumiewać się z zespołem w parku maszyn podczas treningów, czy też spotkań.

GKM Grudziądz wyjedzie na zgrupowanie do Hiszpanii - mówi trener Robert Kościecha. Posłuchaj:

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Wieczorny Express: Łukasz Warzecha, Eliza Olczyk