Marek Nowak

i

Autor: Łukasz Piekarski Marek Nowak

Lokalna polityka

Ważna deklaracja byłego dyrektora szpitala. Marek Nowak wystartuje w wyborach samorządowych

2023-09-14 12:53

Choć do wyborów samorządowych pozostało jeszcze kilka miesięcy, to już teraz padają pierwsze deklaracje. Swój udział zapowiedział były dyrektor grudziądzkiego szpitala, Marek Nowak. Szczegóły na eska.pl.

Były szef grudziądzkiej lecznicy ogłosił to na dzisiejszej (14 września) konferencji prasowej.

Podjąłem decyzję o startowaniu, bądź kandydowaniu w przyszłorocznych wyborach samorządowych. O swoich powodach i funkcji, o którą będę się ubiegał poinformuje w najbliższej przyszłości - mówi Marek Nowak.

Były dyrektor "Biegańskiego" odniósł się także do działalności opozycji w Grudziądzu. W tym przypadku chodzi głównie o radnych Prawa i Sprawiedliwości.

W ogóle nie rozumiem liderów PiS-u w Grudziądzu. Najpierw deklarują, że nie będą brali udziału w komisji wyborczej na dyrektora szpitala, po czym wstaje pan Andrzej Witkowski i twierdzi, że w tej komisji będzie - dodaje Nowak.

W dalszej części spotkania z dziennikarzami poruszono temat holdingu komunalnego i sprzedaży „deszczówki” grudziądzkim wodociągom. Posłuchacie o nim w poniższym nagraniu:

Były dyrektor szpitala w Grudziądz, Marek Nowak o wyborach samorządowych. Posłuchaj:

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Adam Woronowicz w rozczulających słowach o relacjach