wojsko polskie

i

Autor: Pixabay Pierwszy turnus startuje już 10 czerwca

Trwa nabór

Wakacje w wojsku? W Grudziądzu trwa rekrutacja

2024-06-02 2:37

Celem tego projektu jest promocja służby wojskowej. Ruszają kolejne „Wakacje z wojskiem”. Wystartował nabór dla mieszkańców Grudziądza i okolic. Szczegóły i terminy na eska.pl.

Będą zachęcali do pracy w armii. MON startuje z kolejną akcją „Wakacje z wojskiem”. Zorganizowane zostaną trzy turnusy. Trwa nabór dla chętnych kandydatów z Grudziądza i najbliższych okolic.

Na szkolenia „Wakacje z wojskiem” można zgłosić się w każdej chwili. Procedury i formalności są proste i skrócone do minimum. Najlepiej zgłosić się do Wojskowego Centrum Rekrutacji w Grudziądzu lub wejść na stronę www.zostanzolnierzem.pl - mówi mjr Łukasz Ciszek z WCR w Grudziądzu.

Najbliższe szkolenie rusza 10 czerwca w Grupie. Turnus potrwa przez 27 dni.

Projekt wakacyjnej służby jest skierowany przede wszystkim do osób pełnoletnich w wieku 18-35 lat – szczególnie do tegorocznych maturzystów, studentów, osób w przerwie wakacyjnej oraz tych szukających pracy i zajęcia wakacyjnego. Służba w tym wypadku może stanowić alternatywę dla zwykłej pracy sezonowej. „Wakacje z wojskiem” to spełnienie obowiązku wobec ojczyzny i bliskich - zachęcają inicjatorzy akcji.

Więcej w materiale poniżej:

Mówi mjr Łukasz Ciszek z Wojskowego Centrum Rekrutacji w Grudziądzu. Posłuchaj:

W województwie kujawsko-pomorskim szkolenia prowadzone będą w następujących centrach szkolenia i jednostkach wojskowych:

  • 10.06-06.07 – Centrum Szkolenia Logistyki w Grupie, Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia w Toruniu, 56 Bazie Lotniczej w Inowrocławiu;
  • 15.07-10.08 - Centrum Szkolenia Logistyki w Grupie;
  • 19.08-14.09 - Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia w Toruniu, 56 Bazie Lotniczej w Inowrocławiu;

Każdy kto stawi się na takie szkolenie i ukończy je po 27 dniach przysięgą wojskową – zarobi do 6 tys. zł.

wakacje wojsko

i

Autor: Nadesłane / WCR Grudziądz Oficjalny plakat akcji

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

WOJSKOWI ZAJELI DROGE NA MAZURACH CWICZĄ STARY