W lokalnej książnicy trwa wyzwanie czytelnicze

i

Autor: pixabay.com/

W lokalnej książnicy trwa wyzwanie czytelnicze

2022-03-03 22:55

Wydarzenie zatytułowane „Cztery pory roku z książką – całoroczne potyczki czytelnicze”, przeznaczone jest dla książkoholiów lub osób, które postanowiły nadrobić zaległości. Zgłoszenia przyjmowane będą do 30 listopada.

Udział w zabawie może wziąć każda chętna osoba powyżej 16 roku życia, posiadająca kartę biblioteczną. Wyzwanie polega na wypożyczeniu książek w Wypożyczalni Głównej przy ulicy Legionów w Grudziądzu, które będą zgodne z kryteriami (szczegóły i regulamin znajdziecie tutaj). Uczestnicy będą odpowiadać również na dodatkowe pytania związane z lekturą.

Następnie uzupełnioną kartę należy złożyć w Bibliotece Głównej lub jednej z filii maksymalnie do 30 listopada 2022 r. Zwycięzcy mogą liczyć na cenne nagrody. Wydarzenie „Cztery pory roku z książką – całoroczne potyczki czytelnicze” to impreza organizowana w ramach zadania miękkiego GBO nr 11/2022 „Imprezy kulturalno-edukacyjne w grudziądzkich bibliotekach oraz Rodzinny Festyn Integracyjny”, którego wnioskodawcą jest Piotr Rohde. Inicjatywa ma przede wszystkim zachęcać grudziądzan do regularnego czytania książek.