darterzy grudziadz

i

Autor: Pixabay Pierwszy turniej zaplanowano na jutro (14 września)

W Grudziądzu ruszają Steelowe Środy z Dartem! Każdy może się przyłączyć

2022-09-13 16:14

Darterzy z Grudziądzu rozpoczęli nowy sezon. Na początek był turniej, a od jutra (14 września) startuje liga. Grupa chętnych do gry w popularne lotki rosła z tygodnia na tydzień, więc organizatorzy zmagań zmienili miejsce i stali się oficjalnym klubem.

Grudziądzanie coraz chętniej grają w popularne lotki. Jutro startuje nowy sezon ligowych zmagań. Tym razem rozgrywki będą odbywały się pod szyldem formalnie założonego stowarzyszenia.

W zeszłym sezonie startowaliśmy jako grupa społeczna, a teraz już podjęliśmy kroki i staliśmy się stowarzyszeniem. Widzimy, że miasto potrzebuje darta. Dużo osób przychodzi na nasze turnieje. Praktycznie co dwa tygodnie mamy 23-24 graczy - mówi Mateusz Chmielewski ze stowarzyszenia Steel Dart Grudziądz.

Chętni do turniejów i wspólnych treningów cały czas mogą się zgłaszać. Bez względu na umiejętności i posiadany sprzęt lub jego brak.

Jesteśmy otwarci na wszystkich zawodników. Jeżeli ktoś nigdy nie trzymał lotki w dłoni lub w ogóle nie posiada takie sprzętu, to my wszystko wytłumaczymy i wypożyczymy lotki. Każdy znajdzie coś dla siebie - dodaje nasz rozmówca.

Pierwszy turniej z cyklu "Steelowe Środy" zaplanowano na środę (14 września) w pizzerii Tomato przy ul. Szewskiej. Początek o godzinie 17:30. Wszystkie zmagania w nowym sezonie będą odbywały się pod patronatem Radia Eska!

plakat darty

i

Autor: Nadesłane / Steel Dart Grudziądz Terminy kolejnych spotkań znajdują się na plakacie

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

HEJT NA WF, JAKUB GRABOWSKI, SEKRETY MUNDIALU, ILE PALI CZOŁG | ESKA XD #057