festiwal mody

i

Autor: Archiwum Festiwal odbędzie się przy ulicy Reja w centrum Grudziądza

Moda

W Grudziądzu odbędzie się Festiwal Mody. Przyjadą projektanci z całej Polski

2024-05-22 9:13

Będzie głośno, kolorowo i modnie. Urokliwa ulica Reja na grudziądzkiej starówce ponownie zamieni się w wybieg dla modelek. Festiwal Mody odbędzie się już po raz trzeci.

Malownicza ulica Reja ponownie zamieni się w wybieg dla modelek. Na grudziądzkiej starówce już po raz trzeci zorganizowany zostanie Festiwal Mody pod hasłem „Mali Wielcy Wojownicy”. Kreacje przyjadą z różnych zakątków Polski.

Prezentowane będą kreacje znanych projektantów mody. Przyjadą do nas m.in. Agnes Jacobi, Kovalowe, Klaudia Klimas, Karolina Budzyńska, czy też Romana Krysiak - wymienia Wojciech Litwiński z Fado Cafe, które ponownie będzie gospodarzem festiwalu.

Modowy festiwal w Grudziądzu ponownie będzie miał swój charytatywny charakter.

Celem jest wsparcie dzieci dotkniętych chorobami cywilizacyjnymi, które są uczestnikami projektu''Mali Wielcy Wojownicy''. Projekt ma na celu zwrócenie uwagi na źródła zagrożeń,które ściśle wiążą się z rozwojem cywilizacji i stylem życia jaki prowadzimy. Chcemy dać chorym dzieciom i ich rodzicom wsparcie psychiczne oraz pozyskać środki na ich potrzeby - mówi Emilia Wyczyńska-Staszek, współorganizatorka wydarzenia.

III Festiwal Mody w Grudziądzu. Posłuchaj zapowiedzi:

Więcej o samym wydarzeniu dowiecie się także TUTAJ

Modowy festiwal przy ulicy Reja odbędzie się w przyszłą sobotę (25 maja). Początek o godzinie 17. Impreza pod patronatem Radia Eska.

Bilety w cenie 40 złotych dostępne są w kawiarni Fado przy ulicy Reja.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Hotplota.pl: Pokaz mody, taniec grupowy i scena walki gwiazd kina... wszystko online!