Finał WOŚP 2024

i

Autor: WOŚP Jelenia Góra Facebook

WOŚP 2024

W Grudziądzu już licytują dla WOŚP. Podrzucamy kilka propozycji

2024-01-25 13:27

Do tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy została ostatnia prosta. W niedzielę zagra także Grudziądz. Niektóre licytacje już trwają. To m.in. pierwszy numer startowy w Półmaratonie Śladami Bronka Malinowskiego.

Finał WOŚP w tym roku zaplanowano na ostatnią niedzielę stycznia (28 stycznia). W Grudziądzu przygotowano z tej okazji wiele atrakcji. Część licytacji już trwa. Przygotowaliśmy dla was kilka propozycji.

Pierwsza z nich to atrakcja dla fanów żużla. Wejście  do parku maszyn oraz o kibicowanie ze strefy VIP zawodnikom GKM-u. Licytacja osiągnęła poziom 1000 zł, a jej inicjatorem jest prezydent Grudziądza, Maciej Glamowski.

Aukcja dostępna jest TUTAJ. Zakończenie planowane jest na 9 lutego.

Druga propozycja to kawa z prezesem OPEC-u Grudziądz oraz możliwość zwiedzenia firmy. Kwota licytacji to 305 zł. Aukcja dostępna jest TUTAJ.

Trzecia licytacja to gratka dla sympatyków aktywności fizycznej. W ramach Biegu WOŚP 2024 organizowanego 28 stycznia, można wylicytować i pakiet startowy z nr 1 na 10. edycję Półmaratonu Grudziądz – Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego. Aukcja dostępna TUTAJ

Ta licytacja będzie trwać do godziny 20.00 dnia 30 stycznia.

Radio Eska gra razem z WOŚP

Pisząc i mówiąc o orkiestrowych licytacjach - nie możemy nie wspomnieć o eskowym wyborze nr 1 Gorącej 20!

Gorąca 20 to cotygodniowe zestawienie najpopularniejszych utworów w Polsce, które tworzycie Wy - nasi drodzy słuchacze, oddając swoje głosy na stronie ESKA.pl. To właśnie Wasze preferencje decydują o kształcie listy przebojów. Jednak raz w roku, z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dajemy Ci możliwość wytypowania własnego hitu! To niepowtarzalna okazja, aby Twój ulubiony utwór zagościł na pierwszym miejscu tej wyjątkowej listy.

Radio Eska udowadnia, że muzyka może nie tylko dostarczać rozrywki, ale także służyć szlachetnym celom. Zatem, zachęcamy wszystkich do aktywnego udziału w aukcji, która dostępna jest pod tym LINKIEM. To nie tylko szansa na przeżycie wyjątkowej muzycznej przygody, ale przede wszystkim możliwość wsparcia pacjentów z chorobami płuc.

A tak wygląda plan imprezy WOŚP w Grudziądzu:

wosp grudziadz

i

Autor: Facebook / Pokochaj Grudziądz Program imprez WOŚP w Grudziądzu

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Człowiek z metalu 2 - WOŚP