playarena grudziadz

i

Autor: PlayArena Grudziądz Grudziądzkie drużyny biorą udział w rozgrywkach ogólnopolskich

W Grudziądzu będzie kolejny sezon Playareny. Trwa nabór drużyn

2022-08-08 19:20

W Grudziądzu startuje kolejna edycja piłkarskich rozgrywek "Playarena". Obecnie trwają zgłoszenia drużyn do drugiej ligi. Mecze rozgrywane są na orlikach.

Od 15 lat na boiskach osiedlowych i orlikach w całej Polsce rozgrywane są spotkania w ramach rozgrywek "Playarena". Od kilku lat zmagania drużyn złożonych z sześciu zawodników odbywają się także w Grudziądzu.

Nasze rozgrywki to projekt znany w całej Polsce. To piłka nożna sześcioosobowa, gramy w nią na orlikach. Swoją ligę ma generalnie każde większe miasto w naszym kraju. Najlepsze drużyny rywalizują później na ogólnopolskich turniejach - mówi Kamil Wiśniewski, koordynator zmagań w Grudziądzu.

W Grudziądzu trwają obecnie przygotowania do kolejnej edycji rozgrywek. Pierwsze mecze zaplanowano na początek września. Organizatorzy prowadzą nabór nowych drużyn do drugiej ligi.

Zapisy trwają do 15 sierpnia, ale najprawdopodobniej przedłużymy je do końca miesiąca. Wiele zespołów decyzję o przystąpieniu do ligi podejmuje w ostatniej chwili - dodaje nasz rozmówca.

Jak się zgłosić?

Chętne do rywalizacji na grudziądzkich orlikach muszą zgłosić się do ambasadorów rozgrywek w naszym mieście.

Chętna drużyna powinna skontaktować się ze mną za pośrednictwem strony na facebooku. Można też wysłać zgłoszenia na maila zapisy@playarena.pl - informuje Kamil Wiśniewski.

Zainteresowanie rozgrywkami Playareny w Grudziądzu cały czas jest wysokie. Koordynatorzy ligi są zadowoleni z liczby drużyn, które w każdym sezonie walczą o mistrzostwo naszego miasta.

W zeszłym sezonie nasze rozgrywki cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Szczególnie mówimy tu o rywalizacji w drugiej lidze. Zgłosiło się do nas wiele nowych drużyn. Tym razem liczymy na podobną frekwencję - dodaje Kamil.

playarena grudziadz 2

i

Autor: PlayArena Grudziądz Spotkania odbywają się na grudziądzkich orlikach

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

SuperSport - Lewandowski gol i żużel