Vito Bambino

i

Autor: Centrum Sztuki Mościce

Koncert gwiazdy

Vito Bambino wystąpi w Grudziądzu. Ruszyła sprzedaż biletów!

2023-08-29 13:15

Poznaliśmy szczegóły koncertu Vito Bambino w Grudziądzu. Artysta wystąpi w Centrum Kultury Teatr 29 października. Początek o godzinie 18. Szczegóły na eska.pl.

Vito Bambino wystąpi w Grudziądzu. Artysta da swój koncert w Centrum Kultury Teatr już 29 października. Dziś o godzinie 14 ruszyła sprzedaż biletów na to wydarzenie!

Vito Bambino - wokalista, autor tekstów, kompozytor, aktor oraz lider zespołu Bitamina. W 2020 r. pojawił się jego solowy album “Poczekalnia”, skąd pochodzi m.in. numer “Bunkrów Nie Ma”. Znany jest także z przebojowych singli jak “Nudy” czy “Poszło”. Każdemu wydaniu towarzyszą oryginalne teledyski, których pomysłodawcą i nierzadko twórcą jest sam Vito. Nie inaczej było w przypadku najnowszego utworu “Chyba Wiem”.

Szeroki zasięg swojej twórczości zawdzięcza m.in. dzięki występom podczas Męskiego Grania 2021, gdzie u boku Darii Zawiałow i Dawida Podsiadły śpiewał hitowy numer lata: “I Ciebie też, bardzo”. Pojawił się także w tegorocznej edycji w hicie "Supermoce".

Początek koncertu zaplanowano na godzinę 18.

Vito Bambino w Grudziądzu. Ceny biletów na koncert

Dzisiaj (29 sierpnia) od godziny 14 ruszyła sprzedaż biletów na koncert Vito Bambino w Grudziądzu. Wejściówki dostępne są w kasie teatru oraz na stronie internetowej - TUTAJ

Jak wyglądają ceny na to wydarzenie? Wejściówki dostępne po: 90, 100, 120 zł.

Vito Bambino zapowiedź koncertu

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl