chelminska bydgoska

i

Autor: Nadesłane / Urząd Miejski w Grudziądzu Ulica Chełmińska w Grudziądzu

Uwaga kierowcy z Grudziądza! Szykują się zmiany w ruchu na ul. Bydgoskiej

2022-09-14 13:03

Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu planuje wykonanie kolejnych warstw konstrukcyjnych nawierzchni na remontowanym odcinku torowiska dla tramwajów. W związku z tymi pracami zmieni się organizacja ruchu przy ul. Bydgoskiej.

W związku z wprowadzanymi zmianami z użytkowania wyłączona zostanie ulica Bydgoska na odcinku od ulicy Czerwonodwornej do ulicy Ciołkowskiego.

Ruch pojazdów przemieszczających się z kierunku ulicy Hallera w kierunku ulicy Chełmińskiej, prowadzony będzie poprzez ulicę Czerwonodworną. Ruch pojazdów przemieszczających się z kierunku ulicy Korczaka w kierunku ulicy Chełmińskiej, prowadzony będzie poprzez ulicę Kalinkową w kierunku ulicy Brzeźnej - czytamy w komunikacie grudziądzkich urzędników.

Ponadto ruch pojazdów w ciągu ulicy Chełmińskiej realizowany będzie jednokierunkowo w relacji osiedle mieszkaniowe Mniszek - Centrum, bez możliwości korzystania z kierunków w obrębie skrzyżowania z ulicą Bydgoską.

mapa grudziadz

i

Autor: Nadesłane / Urząd Miejski w Grudziądzu Mapa przedstawiająca organizację ruchu

Wspomniane zmiany obowiązywać będą od 17 września, od godz. 00:01, do 18 września, do godz. 23:59.

Zmiany dotkną również komunikacją miejską

Nowa organizacja ruchu w obrębie ulicy Bydgoskiej i Chełmińskiej spowoduje również liczne zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

HEJT NA WF, JAKUB GRABOWSKI, SEKRETY MUNDIALU, ILE PALI CZOŁG | ESKA XD #057