moda grudziądz

i

Autor: Łukasz Piekarski Na pokazie nie brakowało postaci znanych ze szklanego ekranu

Ulica Reja w Grudziądzu znów zamieniła się w wybieg dla modeli [FOTO]

2021-09-13 16:57

Już po raz drugi Grudziądz mógł w pewnym sensie nazwać się stolicą mody. W kawiarni przy ulicy Reja zorganizowano kolejną edycję charytatywnego festiwalu mody ze specjalnym pokazem.

Było głośno, kolorowo i modnie. Drugi pokaz mody w Grudziądzu przeszedł do historii. Tym razem potrzebna była większa garderoba i dłuższy wybieg.

Mamy zdecydowanie więcej modeli. Wszystkie jest dużo więcej, stylistów i projektantów także. Chcieliśmy zaskoczyć czymś publiczność - mówi Paweł Iwo Piekarski, projektant z Grudziądza.

ZOBACZ TEŻ - XII Janiogórski Festiwal Chleba za nami [GALERIA, AUDIO]

Wśród modeli prezentujących kolejne kolekcje nie brakowało postaci znanych ze szklanego ekranu.

Mamy modeli z Big Brothera, Hotelu Paradise. Są też aktorzy i inni twórcy - dodaje Emilia Wyczyńska-Staszek, organizatorka wydarzenia.

Na grudziądzkim pokazie nie mogło zabraknąć także internetowych twórców. W festiwalu udział wzięła m.in. Nadia Długosz, znana z wcześniejszej działalności na kanale "Beksy".

To jest mój pierwszy pokaz, w którym biorę udział. Robię to przede wszystkim, ponieważ chcę pomagać - mówi Nadia Długosz.

Prócz pokazu mody nie obyło się również bez niespodzianek muzycznych. Jedną z gwiazd wieczoru była Gosia Andrzejewicz.

Pokaz mody w Grudziądzu. Posłuchaj:

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

ŁP

Choroba Alzheimera - skąd się bierze?