majowka rywal grudziadz

i

Autor: Nadesłane Karolina Bruzdowska (na zdjęciu) zwyciężyła w konkursie z trafieniem w normę czasu

Udana majówka dla zawodniczek Rywala Grudziądz. Zdobyły wór medali na krajowych zawodach

2021-05-05 11:33

Spore sukcesy odniosiły zawodniczki grudziądzkiego klubu JKS "Rywal" podczas zawodów, które odbyły się w długi majowy weekend.

W dniach 01-03 maja 2021 roku odbyły się regionalne i ogólnopolskie zawody w skokach przez przeszkody w Kwiekach (woj. pomorskie) w których grudziądzki klub reprezentowała Małgorzata Zubrycka na koniach Pepe oraz Fayette WV. Gosia czterokrotnie zajęła drugie miejsca w konkursach klasy N oraz C.

W sobotę, w Bobrowym Stawie (woj. mazowieckie), również w konkurencji skoków rywalizowała Karolina Bruzdowska. Zawodniczka wraz ze swoim koniem Querentino zwyciężyła w konkursie z trafieniem w normę czasu.

ZOBACZ TEŻ - Spory sukces młodych kolarzy ALKS Stali Grudziądz. Byli najlepsi drużynowo i indywidualnie!

Natomiast w niedzielę, mimo niesprzyjającej pogody, w Jarużynie (k/Bydgoszczy) rundę L, tym razem w ujeżdżeniu, zwyciężyła Monika Wasik – Laskowska na koniu Oliver Lake, a podopieczna Rywala – Aleksandra Oczachowska w konkursie klasy P zajęła 2 i 4 miejsce odpowiednio na koniach K2 oraz Wanilia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Sedno Sprawy - Tomasz Siemoniak