plastycy grudziadz

i

Autor: Pixabay Obecnie uczniowie grudziądzkiego plastyka na dodatkowe zajęcia dojeżdżają do drugiej siedziby szkoły, czyli na ul. Waryńskiego

Uczniowie "Plastyka" będą mieli bliżej na zajęcia? Zdecydują o tym radni na sesji w lutym!

2021-02-22 18:18

Uczniowie grudziądzkiego plastyka mają szansę na nowe miejsce do zajęć. Młodzi plastycy mieliby skorzystać z pomieszczeń w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Konarskiego.

Obecnie uczniowie Liceum Plastycznego prócz zajęć głównej siedzibie szkoły, czyli przy ul. Czarnieckiego, dojeżdżają na lekcje do drugiego budynku grudziądzkiej Budowlanki, który znajduje się aż na Waryńskiego.

Wśród uchwał, nad którymi radni mają pochylić się już w najbliższą środę jest ta, dotycząca Liceum Plastycznego, które działa przy Zespole Szkół Budowlanych i Plastycznych. W jej treści czytamy, że uczniowie grudziądzkiego "Plastyka" mogliby skorzystać z trzech sal lekcyjnych w budynku szkolnych przy Konarskiego 14.

ZOBACZ TEŻ - Kinga Rejewska z Grudziądza laureatką konkursu historycznego o Romanie Dmowskim [AUDIO]

Uczniowie skorzystaliby z 3 sal lekcyjnych. W dwóch odbywały by się zajęcia z fotografii, a w jednej z rzeźby. Ponadto w piwnicy znalazłoby się miejsca na sprzęt i niezbędne do prowadzenia lekcji materiały.

O tym, czy uczniowie Liceum Plastycznego w Grudziądzu zmienią lokalizację swoich zajęć zadecydują radni już w środę (24 lutego).

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016