gastronomik grudziadz pomoc

i

Autor: Łukasz Piekarski Uczniowie grudziądzkiego Gastronomika przygotowują loterię fantową

Uczniowie Gastronomika otwierają swoje serca dla koleżanki z II LO!

2021-10-15 14:48

W grudziądzkim gastronomiku znają się na pomaganiu. Uczniowie tej placówki znów chcą podać pomocną dłoń Kindze Szwiec z II LO w Grudziądzu. Przygotowują loterię fantową.

Uczniowie grudziądzkiego gastronomika otwierają swoje serca. W najbliższych dniach po raz kolejny organizują pomoc dla Kingi Szwiec. Uczennica II LO w Grudziądza walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną.

To będzie loteria fantowa dla społeczności szkolnej. Wszystkie zebrane środki przekażemy na leczenie Kingi z "dwójki" - mówi Nikoletta Blank, uczennica grudziądzkiego Gastronomika.

ZOBACZ TEŻ  - Automobilklub Grudziądz organizuje V Samochodowy Rajd Turystyczny

Zainteresowanie lokalnych firm i organizacji przerosło nieco oczekiwania uczniów i pedagogów "Gastronomika". Udało się zebrać tak dużo fantów, że w kolejnych dniach planowana jest również licytacja gadżetów na stronie facebookowej szkoły.

Nasza szkoła zawsze jest chętna do pomagania. Mamy tutaj wielu ludzi o dobrym sercu - dodaje nasza rozmówczyni.

Zaplanowana na 18 października loteria nie jest pierwszą formą pomocy, której uczniowie Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich udzielili Kindze. Wcześniej przygotowali m.in. kiermasz ze swoimi wypiekami.

Kindze Szwiec, uczennicy II LO cały czas pomagać również on line - POMOC KINGA SZWIEC

loteria gastronomik grudziadz

i

Autor: www.facebook.com/ZSGHGDZ Loteria rozpoczyna się już o 7:45

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Express Biedrzyckiej - Barbara Nowacka: Mamy prawo odwoływać się do Lecha Kaczyńskiego