prace drogowe

i

Autor: Pixabay Utrudnienia wystąpią na ulicy Południowej

Utrudnienia drogowe

Tymczasowe zmiany na ulicy Południowej w Grudziądzu. Chodzi o budowę elektrowni

2023-07-25 10:21

28 lipca 2023 roku zostanie zamknięty dla ruchu pas pieszo-rowerowy na ul. Południowej w Grudziądzu. Chodzi o odcinek od zjazdu z Drogi Krajowej 55 do skrzyżowania z ul. Miłoleśną.

O powyższych utrudnieniach informuje Budimex SA, wykonawca magistrali wodociągowej dla powstającej elektrowni gazowo-parowej w Grudziądzu.

Tymczasowy projekt organizacji ruchu drogowego w obrębie planowanych prac został uzgodniony z Zarządem Dróg Miejskich w Grudziądzu, jego wdrożenie pozwoli ograniczyć uciążliwości prowadzonych działań do niezbędnego minimum - informuje Marcin Mielnicki z Urzędu Miejskiego w Grudziądzu.

Utrudnienia są niezbędne w związku z na budową w Grudziądzu elektrowni gazowo-parowej, a więc z inwestycją mającą istotne znaczenie dla bezpieczeństwa energetycznego kraju.

Należy zarazem podkreślić, że wspomniane wyżej prace mają charakter tymczasowy, a ich zakończenie na wskazanym odcinku planowane jest na listopad 2023 roku. O ewentualnych zmianach harmonogramu, jeżeli takowe wystąpią, wykonawca będzie informować mieszkańców miasta z odpowiednim wyprzedzeniem.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Czekają na sprawiedliwość