kosciuszki remont

i

Autor: Facebook / Maciej Glamowski Prezydent Grudziądza Remont ulicy Kościuszki w Grudziądzu

Inwestycje drogowe

Tymczasowe śmietniki dla mieszkańców Grudziądza. Powodem trwające remonty ulic

2023-05-05 23:57

W związku z remontami kolejnych odcinków grudziądzkich ulic od dzisiaj (6 maja) powstaną tymczasowe punkty gromadzenia odpadów. Informacja ta przeznaczona jest dla mieszkańców ulic Kościuszki i Rybackiej.

Tymczasowy punkt gromadzenia odpadów dla mieszkańców remontowanego odcinka ul. Kościuszki, tj. odcinka od ul. Słowackiego do ul. Fortecznej, będzie znajdował się przy pawilonach handlowych na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Fortecznej.

Taki punkt powstanie również dla mieszkańców remontowanego obecnie odcinka ul. Rybackiej, od al. 23-go Stycznia do ul. Rybackiej 17. Będzie on zlokalizowany na ul. Rybackiej, w pobliżu byłego klubu "SKALA".

Rozwiązanie to umożliwi sprawny i szybki odbiór odpadów komunalnych.

Z uwagi na to zwracamy się z apelem do mieszkańców remontowanego odcinka ul. Kościuszki, aby od 6 maja nie wrzucali odpadów do pojemników znajdujących się na terenie nieruchomości, tylko korzystali z pojemników zastępczych, zlokalizowanych w tymczasowym punkcie gromadzenia odpadów komunalnych - przekazuje Marcin Mielnicki z Urzędu Miejskiego w Grudziądzu.

Nadal funkcjonują inne zastępcze punkty gromadzenia odpadów komunalnych, zlokalizowane na ul. Walentynowicz oraz ul. Kilińskiego.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Okręty NATO zacumowały w Szczecinie