kajdanki grudziadz

i

Autor: Pixabay Mężczyzna próbował ukraść dwa kartony kawy o wartości 600 złotych

Trzy miesiące aresztu za kradzież kawy

2022-02-21 12:45

Policjanci z Grudziądza zatrzymali mieszkańca Grudziądza, w jednym z lokalnych marketów próbował ukraść dwa kartony kawy. 33-latek trafił do aresztu. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia.

Mężczyzna z jednego z grudziądzkim marketów chciał wynieść dwa kartony kawy o wartości 600 zł. Podczas próby ucieczki ze sklepu zaatakował pracownika ochrony.

Rzucał w niego różnymi przedmiotami - mówi Robert Szablewski z KMP w Grudziądzu.

Mężczyźnie ostatecznie udało się uciec ze sklepu. Wolnością nie cieszył się jednak zbyt długo. Policjanci zatrzymali go dzień później.

Zatrzymany mężczyzna to dobrze znany grudziądzkim funkcjonariuszom mieszkaniec Grudziądza w wieku 33 lat. Wcześniej karany za różnego rodzaju przestępstwa przeciwko mieniu - dodaje policjant.

Sprawca usłyszał już zarzuty kradzieży rozbójniczej. Na wniosek policji i prokuratora najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Podejrzanemu grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Ukląkł, przeżegnał się i okradł kościelną skarbonę! Pobożny złodziej z Myślenic zatrzymany