Autor: Łukasz Piekarski Trzecia wygrana zawodników MKS-u Bodega Grudziądz

Piłka ręczna

Trzeci mecz i trzecia wygrana! MKS Grudziądz idzie jak burza

2024-09-30 9:17

Trzecią wygraną w trzeciej kolejce ligowej odnieśli szczypiorniści MKS-u Bodega Grudziądz. Zespół trenera Sebastiana Rumniaka pokonał we własnej hali Abramczyk AZS UKW Bydgoszcz 30:23.

Początek spotkania był niezwykle wyrównany. Obie drużyny wymieniały się ciosami i przed dłuższy czas pierwszej połowy na tablicy wyników utrzymywał się rezultat remisowy. Dopiero w końcówce grudziądzanom udało się odskoczyć na trzy bramki. Ostatecznie na przerwę MKS schodził przy prowadzeniu 14:11.

Po zmianie stron podopieczni trenera Sebastiana Rumniaka zdołali powiększyć swoją przewagę i wygrali 30:23.

Najskuteczniejszymi zawodnikami w talii trenera Rumniaka byli tego dnia: Igor Malczak 7 bramek oraz Oskar Orzłowski 6 trafień.

Kolejny mecz grudziądzanie rozegrają w przyszłą niedzielę (6 października) na wyjeździe z USAREM Kwidzyn.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

FB: Zamkowe tarasy otwarte po kilkuletniej przerwie