Wyniki

Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu. Zobacz zdjęcie i posłuchaj relacji!

2024-09-29 10:19

Za nami 43. edycja Międzynarodowych Biegów im. Bronisława Malinowskiego. Na eska.pl zobaczysz zdjęcia, posłuchasz relacji oraz poznasz wyniki w poszczególnych kategoriach.

Blisko 2300 uczestników w biegach dziecięcych i ponad 350 w biegu głównym na dystansie 10 km ulicami Grudziądza. Tak wyglądają statystyki tegorocznej imprezy poświęconej Bronisławowi Malinowskiemu.

43. Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego wygrał Andrzej Rogowiecz. Drugie miejsce zajął Adam Głogowski, a na trzecie pozycji uplasował się Dmytro Didovodivk.

Wśród pań zwyciężyła Sviatlana Sanko. Tuż za nią linią mety minęła Katarzyna Pobłocka-Głogowska. Trzecie miejsce wywalczyła z kolei Vilma Von Krusenstierna z Falun.