poszukiwana mezczyzny grudziadz

i

Autor: Pixabay Policja prowadzi poszukiwania na terenach przy jeziorze Rządz

Trwają poszukiwana Sebastiana Grudzińskiego z Grudziądza [WIZERUNEK]

2022-02-10 15:37

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu poszukują Sebastiana Grudzińskiego. Mężczyzna ostatni raz był widziany w ubiegły poniedziałek (7 lutego) w okolicach jeziora Rządz. Poniżej prezentujemy wizerunek mężczyzny.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu poszukują mieszkańca Grudziądza Sebastiana Grudzińskiego. 46-latek w dniu 07 lutego 2022 r. około godziny 20:30 wyszedł z miejsca zamieszkania i oddalił się w kierunku jeziora „Rządz”.

Policja przy wsparciu strażaków rozpoczęła we wtorek poszukiwania mężczyzny. Przy użyciu drona i łodzi przeczesano tereny wokół jeziora Rudnik. Zarówno wtorkowa, jak i środowa akcja nie przyniosła rezultatów.

Poszukiwania Sebastiana Grudzińskiego - Rysopis

176-180 cm wzrostu, włosy krótkie ciemne, szczupła budowa ciała

W chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był w kurtkę koloru granatowego, spodnie koloru czarnego, buty za kostkę koloru czarnego ze sznurowadłami koloru pomarańczowego oraz zimową czapkę koloru czarnego.

poszukiwana mezczyzny grudziadz 2

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu Wizerunek Sebastiana Grudzińskiego

Poszukiwania Sebastiana Grudzińskiego - Apel o pomoc

Funkcjonariusze proszą o zwrócenie uwagi na osoby o wskazanym rysopisie i wizerunku.

W przypadku napotkania zaginionego proszę poinformować najbliższą jednostkę policji dzwoniąc do dyżurnego KMP w Grudziądzu tel. 47 7545 221/222 - mówi Łukasz Kowalczyk z KMP w Grudziądzu.

Informacje można też przekazać bezpośrednio do Zespołu do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji KMP w Grudziądzu tel. 47 7545 351 lub pod numer alarmowy 112.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Poszukiwania zaginionego wędkarza w jeziorze Szeląg Wielki niedaleko Ostródy