szybka jazda grudziadz

i

Autor: Pixabay 22-latek pędził ponad 140 km na godzinę

Pomylił drogę z torem wyścigowym. Policjanci z Grudziądza zatrzymali pirata drogowego

2022-02-08 13:58

Młody kierowca z powiatu grudziądzkiego ulicę Jana Pawła II pomylił z torem wyścigowym. Przekroczył dozwoloną prędkość ponad dwukrotnie. Został zatrzymany przez policjantów z drogówki.

Na ul. Jana Pawła II policjanci z grudziądzkiej drogówki kontrolowali prędkość jadących tam samochodów. O godzinie 23.00 zatrzymali bmw, którego kierujący zdecydowanie jechał za szybko. 

Na odcinku drogi, gdzie obowiązuje ograniczenie do 70 km/h poruszał się z prędkością 146 km/h. Taka jazda nie mogła pozostać bez reakcji funkcjonariuszy - mówi Łukasz Kowalczyk z KMP w Grudziądzu.

Kierowcą okazał się 22-letni mieszkaniec powiatu grudziądzkiego.

Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy i ukarali mandatem w wysokości 2500 zł. Do jego konta kierowcy dopisane zostanie 10 punktów karnych - dodaje policjant.

Policja apeluje!

Kierowcy, którzy będą lekceważyć przepisy muszą liczyć się ze stanowczą reakcją ze strony policjantów.

Nie ma przyzwolenia na brawurę na drodze. Nie zapominajmy, że na drodze nie jesteśmy sami, a nasza brawura może być przyczyną kalectwa lub śmierci niewinnych osób - kończy Łukasz Kowalczyk.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Zapłacił za zakupy nie swoją kartą! Szuka go policja z Bydgoszczy