remont ruchniewicza

i

Autor: Paulina Mroczka Remont ulicy Ruchniewicza w Grudziądzu będzie kosztował 4,1 miliona złotych

Trwa remont ulicy Ruchniewicza w Grudziądzu. Co już udało się zrobić drogowcom?

2022-05-24 15:55

Trwa remont ulicy Ruchniewicza w Grudziądzu. Część prac już udało się wykonać. Głównie tych rozbiórkowych. Na czerwiec zaplanowano rozpoczęcie robót bitumicznych.

Przebudowa ulicy Ruchniewicza rozpoczęła się na początku marca. Wszystkie prace remontowe na tym odcinku kosztować będą grudziądzki ratusz 4,1 miliona złotych. Co już udało się wykonać drogowcom?

Pracownicy wykonawcy modernizacji swoje działania rozpoczęli od prac na odcinku od Rowu Tarpnieńskiego do ul. Waryńskiego. Wybudowano tam nową kanalizację deszczową i ustawiono separator. Obecnie prowadzone są prace brukarskie związane z ustawieniem krawężnika, wykonaniem chodników z kostki betonowej oraz miejsc postojowych. Przygotowane jest również koryto pod nową konstrukcję nawierzchni jezdni.

Z kolei na odcinku od Rowu Tarpieńskiego do ul. Łyskowskiego, rozebrano infrastrukturę drogową pozostawiając jeden pas ruchu dla ruchu lokalnego. Budowana jest kanalizacja deszczowa oraz rozwiązywane są kolizje z uzbrojeniem podziemnym.

remont ruchniewicza 2

i

Autor: Paulina Mroczka Sprawdzamy co udało się wykonać drogowcom podczas remontu ulicy Ruchniewicza w Grudziądzu

Prace remontowane na ulicy Ruchniewicza będą kosztowały 4,1 miliona złotych.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

HIGH LEAGUE, FORMA NA LATO, KASA NA KOMUNIĘ, GALANTIS vs ROXETTE | ESKA XD #049