medal marlena

i

Autor: Nadesłane/Marlena Wawrzyniak Licytacja potrwa do 22 czerwca

Trwa licytacja medalu Marleny Wawrzyniak. Zebrane środki przeznaczy na cel charytatywny

2022-06-17 19:46

Sportowiec z wielkim sercem. Multimedalistka każdego szczebla, Marlena Wawrzyniak postanowiła swój sukces zamienić w trochę dobra. Najsilniejsza kobieta w Polsce, jak zwykło się mówić o grudziądzance – wystawiła jeden ze zdobytych na ostatnich Mistrzostwa Europy medali na aukcję charytatywną.

Kilka tygodni temu podczas Mistrzostw Europy w siłowaniu na rękę - Marlena Wawrzyniak - ponownie zaprezentowała wysoką formę i absolutną dominację. Grudziądzanka przywiozła cztery złote medale. Jeden z nich zdecydowała się przekazać na licytację charytatywną.

Przekazałam złoty medal wraz z pewnymi niespodziankami. Proszę śledzić moje media społecznościowe. Mam nadzieję, że ucieszy on osobę, która go wylicytuje - mówi Marlena Wawrzyniak.

Dla grudziądzkiej mistrzyni możliwość niesienia pomocy – jak sama twierdzi – to przedłużenie radości ze swojego kolejnego sukcesu.

Ta celebracja tej chwili wzruszeń wciąż trwa. Jestem bardzo szczęśliwa, a jednocześnie chcę zaznaczyć, że to były szczególne mistrzostwa po pandemii - dodaje grudziądzka mistrzyni.

Gdzie licytować medal?

Licytacja medalu już trwa. Prowadzona jest na profilu facebookowym Marleny Wawrzyniak.

Obecnie kwota jest już bardzo wysoka. Prowadzi pani Agnieszka z kwotą 2100 złotych.

Zebrane środki przekazane zostaną na pomoc dla Piotra Sawistowskiego, który zmaga się z zespołem nakładania twardziny układowej.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Dni Łomży 2022. Jarmark średniowieczny w Parku Jana Pawła II