jarmark grudziadz

i

Autor: Łukasz Piekarski Jarmark potrwa do 10 grudnia

Trwa Jarmark Św. Mikołaja w Grudziądzu. Co wydarzy się w piątek?

2022-12-09 1:51

W piątek (9 grudnia) na Rynku Głównym w Grudziądzu dalej będziemy świadkami jarmarkowych atrakcji. W planie są m.in. latająca giełda płyt winylowych, kramy z lokalnymi towarami oraz koncertu gwiazd.

Dużym zainteresowaniem cieszy się chatka Św. Mikołaja. Ta znajduje się w spichlerzu nr 45. Do południa odwiedzają je dziecięce grupy zorganizowane. W godzinach popołudniowych jest ona otwarta dla każdego zwiedzającego. Jak co roku - sporą furorę - robi również gadający renifer "Leonard".

Kramy z lokalnymi produktami otwierają się od godziny 10. Również od 10 startuje Latająca Giełda Płyt Winylowych. Potrwa ona do 16.

Od godziny 18 rozpoczną się koncerty. Najpierw na scenie zaprezentuje się Wiktor Dyduła. Z kolei o godzinie 19 przed grudziądzką publicznością wystąpi Michał Szczygieł.

Jarmak Św. Mikołaja w Grudziądz - piątek, 9 grudnia:
  • Godz. 10.00 – 16.00 Latająca Giełda Płyt Winylowych
  • Godz. 18.00 - Wiktor Dyduła
  • Godz. 19.00 – Michał Szczygieł

Ponadto w Muzeum Handlu Wiślanego FLIS prowadzone są warsztaty tematyczne dla dzieci. A w gmachu głównym Muzeum podziwiać możemy tegoroczną szopkę bożonarodzeniową.

O godzinie 17:30 odbędzie się także prezentacja Grudziądzkiego Kalendarza Charytatywnego.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Widok z koła na Bydgoskim Jarmarku Świątecznym